در قالیشویی اعلا، تجهيزات خاص قالیشویی وجود دارد و کارکنان نيز تجربه و مهارت و دانش لازم براي شستشوي بهينه فرشتان را دارند و مي‌توانند کاري کنند که فرش گران‌بهاي شما يک بار ديگر تروتازه به نظر آيد؛ اما اين فقط يکي از دلايلي است که بايد براي شستشوي فرش خود به قاليشويي اعلا اطمينان کنيد و کار را به آن‌ها بسپاريد تا نتيجه مطلوب را به دست آوريد.

ما با رعایت اصولات اسلامی شستشو ها را انجام میدهیم.
به قاليشويي اعلا اطمينان کنيد.

مراحل شستشوی فرش ماشینی

در شستشوی فرش با دست، رعایت نکات زیر اهمیت ویژه ای دارد:

  1. استفاده از زمین وکف سخت، سیمانی، موزاییک یا زمین شیب دار بهتر است.
  2. جریان آب باید به صورت دوش و با حرارت معمولی باشد. از آب گرم در شستشوی فرش دستباف یا ماشینی استفاده نمی شود.
    توضیح: فرش های ماشینی به علت داشتن مواد پلاستیکی در گره ها و تار و پود، پس از شستشو نرمی و لطافت خود را از دست می دهند. در فرش های دستبافت هم، که رنگ پس می دهد، آب گرم رنگ پس داده شده را در قسمت های روشن فرش تثبیت می کند که رنگ برداری آنها سخت و هزینه بردار است. فرش هایی هم که چله آنها از پشم و ابریشم یا گره های ابریشمی باشد، کیفیت شان پس از شستشو کاسته می شود.
  3. در شستشوی فرش از مواد قلیایی نباید استفاده شود.
  4. از شوینده های خنثی استفاده شود (مانند پودر دستی که باید قبل از استفاده در آب حل شود، شامپوی فرش، مایع ظرفشویی یا پودر صابون حل شده برای فرش هایی که چربی روی آنها ریخته شده است).
  5. وقتی فرش یک ساعت روی زمین به صورت پهن شده ماند، مابقی رطوبت خود را از دست می دهد و آماده پهن کردن می شود.
  6. فرش نیمه مرطوب از پشت، در سایه (نور غیر مستقیم خورشید) در معرض هوا آویخته شود.
  7. برای فرش های ماشینی که رنگ پس نمی دهند، روش شستشو به همین صورت است. اگر هنگام پهن کردن فرش دوباره روی آن آب بگیرید، ریشه های آن حتما زردرنگ خواهد شد.
  8. پس از خشک شدن فرش آن را با جاروی چوبی یا برس سر به سمت خواب فرش جارو یا برس بزنید تا تمام طرح های فرش سر جای خود قرار بگیرد و فرش شما زیبا و شکیل تر و تمیز دیده شود.جارو برقی چون به صورت رفت و برگشت روی فرش کشیده می شود خواب فرش را به هم زده و از زیبایی آن می کاهد.

 

 

incest porn, real incest, incest videos, incest sex Free Porn