سرویس به سراسر تهران بزرگ

3 1

قالیشویی اعلا با کادری مجرب و مجهز به دستگاه های پیشرفته روز دنیا، برای شستشوی انواع فرش های ماشینی، شستشوی انواع فرش های دستبافت، شستشوی انواع موکت و شستشوی مبل آماده خدمت به شما می باشد.

همچنین قالیشویی اعلا خدماتی از قبیل رفوگری، رنگبرداری، دارکشی، خشکشویی مبلمان و موکت را نیز انجام می دهد.

ما فرش های شما را لول مانند روز اول تحویل می دهیم.

شامپوی فرش بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ولی اگر استفاده از آن طبق اصول خود نباشد امکان دارد که به تار و پودر فرش و مبل شما آسیب برساند، لذا می بایست بدرستی از آن استفاده نمایید، به همین دلیل در ذیل روش درست از شامپوی فرش را توضیح داده ایم:

در مرحله اول باید از یک جاروبرقی با مکش بالا استفاده کنید و گرد و غبار را از لا به لای تاروپود فرش خود بیرون بکشید. اگر این گرد و غبار ها در میان پرز ها باقی بماند، ممکن است باعث چرک تاب شدن فرش شما شود.

برای کشیدن شامپوی مخصوص به روی فرش از برس هایی با بافت نرم استفاده کنید، برس های سیمی و یا زبر به تار و پود فرش شما آسیب می زند.. این یکی از نکاتی است که باید بسیار به آن توجه کنید.

برای درست کردن محلول شست و شو حتما از آب ولرم استفاده کنید، آب داغ بافت فرش را دچار آسیب می کند و آب سرد هم قدرت پاک کنندگی زیادی ندارد پس بهترین گزینه آب ولرم است.

یکی دیگر از نکات بسیار مهم انتخاب شامپو فرش مناسب است. این انتخاب بستگی به جنس فرش شما دارد. شامپو فرش هایی با درصد پایین خاصیت اسیدی و فاقد جوهر نمک برای شما در اولویت هستند.

 

incest porn, real incest, incest videos, incest sex Free Porn